صفحه اصلی / اخبار فناوری / زمان ارسال پلاک ماشین صفر

زمان ارسال پلاک ماشین صفر

زمان ارسال پلاک ماشین صفر : همیشه در حیطه با خودرو و تحویل آن و اطلاعاتی در رابطه با این موارد ، سوالاتی برای مالکان خودرو به وجود می آید که در ادامه این پست سعی شده تا به برخی از سوال ها با توجه به گروه خودرو سازی سایپا پاسخ داده شود. با ما همراه شوید…

اولین سوالی که شاید ذهن شما را درگیر کند زمان تحویل پلاک خودرو است و چرا در برخی از مواقع پلاک خودرو ها از زمان تحویل خودرو دیرتر آماده می گردد؟ این مورد ممکن است به دلیل مواردی مثل : مغایرت اطلاعاتی مشتری، احراز سکونت مشتری، عدم نبود مجوز پلاک ،قیجی شدن پلاک فکی مشتری،عدم فلز پلاک و وجود اشکالی در سیستم های شماره گذاری باشد.

آیا نمایندگی می تواند برای پلاک ماشین صفر هزینه دریافت نماید؟

نمایندگی برای اینکه خدمات جانبی دریافت کنند می توانند با توجه به آنچه که شرکت سایپا اعلام کرده ، مبلغ دریافت نمایند. علاوه بر آن مشتری باید با توجه به هزینه های خدمات جانبی که پرداخت می کند از نمایندگی رسید دریافت کند.

چگونه می توان پلاک معلولیت دریافت نمود؟برای کاربری های مختلف مثل جانبازی،دولتی،عمومی یا معلولین در سیستم فروش وجود داشته است و مشتری می تواند در زمان پذیری و ثبت نام به واسطه نمایندگی اینکار را انجام بدهد و بعد از طی کردن مراحل تخصیص خودرو ، مدارکش را ارائه بدهد و به واسطه نمایندگی تخصیص پلاک صورت بگیرد. لازم است بدانید که نمایندگان فروش به مشتریان مدارک لازم را اعلام می کنند.

بعد از اینکه خودرو فاکتور گردید،تا چه زمانی پلاک شدن آن طول می کشد؟ بعد از اینکه فاکتور شدن انجام شد ، تخصیص پلاک اگر که مغایرتی وجود نداشته باشد ، شماره گذاری ۲۴ تا ۴۸ ساعت انجام می شود.

روند تخصیص پلاک و شماره گذاری به چه صورتی می باشد؟ این فرآیند به شکل سیستمی و به صورت کاملا مکانیزه شکل می گیرد.

چگونه می توان سریال خودرو را دریافت نمود؟ برای دریافت سریال خودرو باید به اسناد مالکیت مراجعه نمود.

در صورتی که مشتری خودرویی را به شکل پیش فروش خریداری کرده باشد و پیش از زمان تحویل و پیش از صادر شدن فاکتور انصراف خود را اعلام کند با توجه به این که حداکثر تا یک ماه سود انصراف او مسترد می شود ، اگر بیش از یک ماه باشد مثلا ۴۰ روز طول بکشد آیا به این ۱۰ روز که تاخیر است ، سود تخصیص داده می شود؟  با توجه به آئین نامه ی که در جهت حمایت از مصرف کننده وجود دارد، این میزان پرداخت خواهد شد.

پلاک ماشین صفر

اگر بخواهیم برای یک محصول ، رنگ های خاصی را سفارش بدهیم چه کارهای را باید انجام بدهیم؟ این امکان وجود ندارد که رنگ خاصی را سفارش بدهید و انتخاب رنگ تنها از مواردی صورت می گیرد که اعلام شده اند و مجاز هستند.

شرایط برگشت خودرو در چه صورتی می باشد؟ این مورد در ۲ صورت امکان پذیر خواهد بود ۱)در صورتی که با اسناد و مدارک صادره ، مغایرتی از نظر مشخصه های فیزیکی خودروی ارسالی وجود داشته باشد. ۲) به علت سهل انگاری پیمانکار حمل در زمان حمل به خودروی مشتری آسیبی وارد شده باشد.

حتما برای این مورد باید مدارک مورد نیاز را داشته باشید۱)سند کمپانی خودرو ۲)بیمه نامه خودروکارت گارانتی خودرو ۳)شناسنامه مالکیت خودرو ۴)کارت مالکیت خودرو

لازم است بدانید که اگر در فاکتور صادره مانده طلب وجود داشته باشد این مبلغ مانده طلب باد به بانک صادرات که در دفتر فروش است تحویل داده شود و رسید مبلغ نیز به واحد تحویل برگشت داده شود.

زمان ارسال پلاک ماشین صفر : همانطور که اشاره شده است ممکن است این زمان کمی متغیر باشد و گاهی بنا به شرایطی که وجود دارد ، دیرتر از تحویل خودرو انجام گردد.

 مطالب مرتبط :

این مطالب را نیز ببینید!

منتظر خبرهایی از گلکسی J6 Plus سامسونگ باشید

گلکسی J6 Plus سامسونگ | کمپانی سامسونگ علاوه بر معرفی گوشی های هوشمند پرچمدار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *