صفحه اصلی / اخبار فناوری / پیام رسان سنجاب (Squirrel) یاهو متولد شد !

پیام رسان سنجاب (Squirrel) یاهو متولد شد !

پیام رسان سنجاب : این روزها پیام رسان های محبوب بسیاری وجود دارند که کاربران از آن ها استفاده می نمایند و دیگر گویا جایی برای انتشار پیام رسان جدید وجود ندارد اما در این میان یاهو قصد دارد در این آشفته بازار شانس خود را امتحان نماید. این شرکت ساعاتی پیش از یک پیام رسان جدید به نام سنجاب (Squirrel) رونمایی به عمل آورد و کاربران را به استفاده از این پیام رسان دعوت کرد.

بررسی پیام رسان سنجاب

یکی از تفاوت های اساسی Squirrel با سایر پیام رسان ها در سازماندهی چت ها می باشد و در واقع این پیام رسان نسخه ی مدرنی از همان چت روم قدیمی یاهو می باشد که با اسفاده از آن می توانید با سایر کاربران گروه هایی با موضوعات مختلف درست کنید و در آن گروه ها به گفتگو بپردازید. این پیام رسان علاوه بر اینکه قابلیت بی صدا کردن اتاق ها را دارد، می توانید در اتاق های مخفی با دوستان نزدیک خود نیز صحبت کنید  و همچنین با استفاده از قابلیت Blasts مطمئن شوید که همه ی اعضای گروه نمی توانند پامتان را مشاهده نمایند.

Squirrel

در این پیام رسان نیز شما می توانید به راحتی فایل های مختلفی را به اشتراک بگذارید و این قابلیت اولین باری نیست که توسط پیام رسان ها ارائه شده است. پیام رسان Slack نیز همانند Squirrel می باشد؛ اما یکی از تفاوت هایی که میان این پیام رسان ها وجود دارد این است که Slack تنها کسب و کارهای کوچک را مورد هدف قرار داده است ولی Squirrel تصمیم گرفته است که کاربران عادی فضای مجازی را نیز به سمت خود بکشاند.

لازم به ذکر است که این پیام رسان به انتشار جهانی نرسیده و قطعا برای دانلود آن باید حتما از افرادی که این پیام رسان را استفاده می کنند، یک دعوت نامه دریافت نمایید. اینکه پیام رسان نوپای یاهو می تواند در میان کاربران محبوبیت پیدا کند یا نه، زمان این مسئله را مشخص می نماید ولی یکی از نگرانی های همیشگی در خصوص این پیام رسان بحث امنیت آن می باشد؛ بخصوص با سابقه ی بسیار بدی که این شرکت با سرویس ایمیل خود بر جا گذاشته است.

براساس گزارشی که سال گذشته این پیام رسان منتشر کرد، با استفاده از هک ۲۰۱۳ سرویس های یاهو، سبب شد که حدود ۳ میلیارد اکانت یاهو مورد تعرض قرار گرفت. لازم است که بدانید در سال ۲۰۱۷ ورایزن این شرکت را با قیمت ۴.۵ میلیارد دلار خریداری نمود.

اندرویدبرای دانلود کلیک کنید

برای دانلود کلیک کنیدآیفون

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین بازی PS4 را بشناسید

اگر از جمله افرادی باشید که اخبار بازی های منحصر به فرد کمپانی های بازی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *