صفحه اصلی / اخبار فناوری / اینستاگرام برای نمایش پست ها چه معیاری دارد؟

اینستاگرام برای نمایش پست ها چه معیاری دارد؟

در سال ۲۰۱۶ اینستاگرام تصمیم گرفت تنوعی برای کاربران خود ایجاد کند. در آن دوره محیط اینستاگرام طوری بود که پست های جدید در بالا قرار می گیرفتند و پست های قدیمی در قسمت های پایینی نمایش داده می شدند. حال اینستاگرام برای ایجاد تنوع از الگوریتم های جدیدی استفاده کند که کاربر خود بتواند تصمیم بگیرد چه پستی را ببیند. این امر به این منظور اعمال شد که در نظر سنجی ها مشخص شد حدود ۷۰ درصد کاربران پست های فید خود را به دلیل شرایط پیشین اینستاگرام از دست می دانند و بسیاری از پست های فالوئر های خود را نمی بینند.

اما باید صادقانه صحبت کرد , تعداد زیادی از کاربران نیز از الگوریتم جدید ناراضی هستند چرا که معتقدند این الگوریتم باعث می شود که پست ها روی هم جمع شده و دیدن آن ها کار سختی است همین امر باعث می شود که فیلم ها و عکس ها کم تر بازدید خورده و آمار لایک ها کاهش می یابد. در این راستا اینستاگرام سه معیار برای نمایش پست ها اعلام کرد

۱) علاقمندی : بر اساس پست ها و مطالبی که کاربر در اینستاگرام مشاهده می کند , اکثر پست های نمایش داده شده تقریبا مطالبی است که به پست های پر طرفدار کاربر شباهت دارند.

۲) تاخیر زمانی : مدت زمانی که از نمایش یک پست می گذرد مهم است. پست هایی که جدید به اشتراک گذاشته شده اند در بالا ترین قسمت فید قرار می گیرند.

۳) ارتباط : نسبت بین فالوئر و فرد فالوینگ مهم است , لایک و کامنت یا دایرکت دادن به فردی که پستش منتشر شده است در نمایش پست ها و الویت بندی آن ها تأثیر گذار می باشد. همچنین اگر شما قبلا در عکس های خود تگ کرده باشید , پست های آن زود تر از دیگر پست ها برای شما نمایش داده می شود.

همچنین استفاده از هشتگ ها در نمایش پست ها برای شما اهمیت دارد , هشتگ هایی که در صفحه شما زیاد تگ شده اند، بیشتر و زود تر از سایر پست ها در صفحه ی شما دیده شده و پر رنگ تر می شوند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین بازی PS4 را بشناسید

اگر از جمله افرادی باشید که اخبار بازی های منحصر به فرد کمپانی های بازی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *