صفحه اصلی / اخبار فناوری / تغییراتی که در فوتوز iOS 12 مشاهده خواهیم کرد

تغییراتی که در فوتوز iOS 12 مشاهده خواهیم کرد

همه می دانند که در مراسم ۲۰۱۸ WWDC , شرکت اپل محصولات خود را در قابل گوشی های هوشمند , نرم افزار , اپلیکیشن و … معرفی می کند. به هنگام برگزاری این رویداد , تیم مهندسی نرم‌ا فزار اپل فعالیت و تلاش چندانی برای به چشم آمدن نکردند اما اکنون شاهد تغییرات و پیشرفت هایی در این زمینه به ویژه فوتوز در iOS 12 هستیم. بخش اعظمی از این تغییرات در زمینه ی جست و جو این اپلیکیشن است. ویژگی جست و جو تصاویر مرتبط پیش از ان که یک عبارت به صورت کامل وارد شود , از قابلیت هایی است که بسیار مثبت بوده و کاربردی می باشد. همچنین زمانی که تصویر مورد نظر خود را انتخاب کردید پیشنهاد هایی برای شما ارائه داده می شوند.

iOS 12

از دیگر ویژگی هایی که در این زمینه به اضافه شده است پر رنگ و بولد کردن تصاویری است که در مکان ها و زمان هایی است که بسیار جذاب بوده و با یک سرچ ساده و حتی گاهی یک کلمه ای می توان تصاویر مورد نظر را پیدا کرد. این قابلیت فوتوز تمامی عکس ها و تصاویری را که شما در آن ها شرکت داشته اید را نیز سازمان دهی کرده و بر حسب زمان و مکان , مراسم و رویداد هایی را که شما در آن ها شرکت داشته اید , نمایش می دهد. به عنوان آخرین ویژگی باید بگوییم که جست و جوی پیشرفته برای سرچ هایی که با عبارت انجام می شوند , فراهم شده است.

iOS 12

در آخرین به روز رسانی , گزینه ی for you یا برای تو افزوده شده که عکس هایی را که در پارسال در همین روز گرفته شده را ذخیره کرده و در اختیار شما قرار می دهد. قابلیت هایی که فوتوز در iOS 12 ارائه داده شده است , بسیار جذاب و گسترده می باشد که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره کردیم , به محض انتشار اطلاعات بیشتری درباره ی سایر ویژگی های آن توسط فردریکی , ما نیز شما را آگاه خواهیم ساخت.

iOS 12

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

هواوی با رشد بسیار بالایی در فروشش روبرو شده است

رشد چشمگیر هوآوی در بازار گوشی های پرچم دار دنیا در نیمه اول سال ۲۰۱۸  …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *