صفحه اصلی / اخبار فناوری / حالت حفظ باتری در کیبورد گوگل

حالت حفظ باتری در کیبورد گوگل

گوگل توانسته یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین کیبورد ها را در سطح جهانی تولید کند. اکثر افراد با این کیبورد که نامش جی بورد است، آشنایی دارند. یکی از اقداماتی که شرکت گوگل را به یکی از برترین ارائه دهندگان کیبورد پر طرفدار تبدیل کرده است , توجه دائم آن به آپدیت این اپلیکیشن می باشد , گوگل با ارائه ی آپدیت ماهانه , نقص های این برنامه را برطرف کرده و با هر به روز رسانی ویژگی های جدید و جالب تری را به آن اضافه می کند. از این رو به منظور ارتقای کیفیت و عملکرد کیبورد مذکور , قابلیت هایی را به صورت آزمایشی , امتحان می کند , از جمله این قابلیت ها , حفظ باتری است.

این ویژگی به این صورت کار می کند که اگر در حال استفاده از کیبورد هستید و حالت حفظ باتری را فعال کنید , صفحه کلید تاریک تر شده و انرژی کم تری را استفاده خواهد کرد. حوزه ی فعالیت این ویژگی به همین حد محدود نمی شود بلکه حالت حفظ باتری فعالیت برنامه هایی که مصرف انرژی زیادی دارند نیز جلوگیری کرده و منجر به غیر فعال سازی آن ها می شود.

کیبورد گوگل

حالت حفظ باتری یا battery saver به صورت دستی فعال می گردد و در صورت نیاز , هر وقت که بخواهید می توانید آن را به حالت خاموش در آورید. گوگل قصد دارد با ارائه ی ویژگی ها و امکانات متنوع و کاربردی جایگاه خود را در میان کاربران بالا برده و امتیاز های خود را افزایش دهد , از این رو تصمیم گرفته یک ویژگی جدید برای آگاه ساختن کاربر از فضای داخلی و ذخیره سازی در گوشی های تلفن همراه ارائه دهد. افزودن قابلیت انتخاب استیکر و مشخص کردن استیکر محبوب , استفاده از ابزار OCR , به منظور کاهش نیاز به تایپ و افزایش ویژگی های ویرایشی از دیگر اقداماتی است که گوگل در سر دارد و به احتمال زیاد در آن ها موفق خواهد بود.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

اساس دنیای امروز دنیای دیجیتال می باشد که بسیاری از افراد در این عرصه در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *