صفحه اصلی / اخبار فناوری / دانلود اپلیکیشن روبیکا ؛ بهترین اپلیکیشن برای مشاهده سریال ها و برنامه های تلویزیونی

دانلود اپلیکیشن روبیکا ؛ بهترین اپلیکیشن برای مشاهده سریال ها و برنامه های تلویزیونی

دانلود اپلیکیشن روبیکا : روبیکا نام اپلیکیشینی جدید برای کاربرانی است که علاقه بسیار زیادی برای مشاهده سریال ها و برنامه های تلویزیونی دارند. این اپلیکیشن در حقیقت ابزاری بسیار کاربردی برای مشاهده برنامه های تلویزیونی از جمله سریال ها و برنامه های مختلف تلویزیونی است. روبیکا هم اکنون به عنوان یک اپلیکیشنی فراگیر است که در تمامی برنامه های تلویزیونی به عنوان اسپانسر فعالیت می کنه ! در این مقاله سعی کرده ایم این اپلیکیشن رو در دو نسخه اندروید و آی اوس اس برای شما تهیه کنیم.

اپلیکیشن روبیکا

روبیکا مشاهده برنامه های تلویزیونی را برای کاربران همراه اول و ایرانسل بصورت رایگان ارائه می نماید ، یعنی شما اگر جز مشترکان همراه اول و ایرانسل هستید استفاده از اپلیکیشن روبیکا رایگان است و شما می توانید بصورت رایگان برنامه های تلویزیونی را در این اپلیکیشن مشاهده نمایید.

دانلود اپلیکیشن روبیکا برای سیستم عامل اندروید : 

برای دانلود کلیک کنید

از دیگر کاربرد های این نرم افزار می تواند به بخش خرید شارژ ، پرداخت قبوض و ایجاد کیف پول اشاره کرد، از دیگر ابزار های کاربردی این نرم افزار می توان به بخش پرداخت واسط اشاره کرد ، کاربران اپلیکیشن روبیکا می توانند به کمک این اپلیکیشن می توانند لینک پراخت را به مشتریان خود ارائه دهند.

ارتباط با کانال های تلویزیونی هم یکی دیگر از کاربرد های اپلیکیشن  است یعنی شما به کمک این بخش از اپلیکیشن می توانید با برنامه های تلویزیونی را انجام دهید.

برای اینکه کاربران این اپلیکیشن تمامی نیاز های خود را از یک اپلیکیشن مدیا تامین کنند ، بخش پخش موسیقی که به این نرم افزار کاربردی اضافه شده است ، شما می توانید براحتی لیست آهنگ های مورد نظرتان را در روبیکا ایجاد کنید و بهترین آهنگ های موسیقی را در این اپلیکیشن گوش کنید.

از دیگر بخش های کاربردی روبیکا بخش آموزش آنلاین است ، دوره های آموزشی مختلفی در بخش آموزش این نرم افزار ارائه شده است که کاربران این اپلیکیشن می توانند دوره های آموزشی خود را در این اپلیکیشن انتخاب و دوره های آموزشی شان را بگذرانند.

اگر از کاربران آی او اس هستید می توانید این نرم افزار را از لینک زیر دانلود نمایید :

برای دانلود کلیک کنید

تصاویری ازمحیط اپلیکیشن روبیکا

در ادامه بخش های مختلف برنامه روبیکا برای شما تهیه شده است ، شما می توانید با بخش های مختلف اپلیکیشن روبیکا آشنا شوید.

آیا شما از اپلیکیشن روبیکا استفاده کرده اید؟ اپلیکیشن روبیکا برای نمایش سریال ها و فیلم های تلویزیونی برای شما هم رایگان بود؟ منتظر نظرات سازنده شما در مورد این اپلیکیشن هستیم.

این مطالب را نیز ببینید!

تعداد کاربران تلگرام به چه میزان کاهش داشته؟!

کاهش تعداد کاربران تلگرام | یکی از اعضای نظارت مجلس در شورای عالی فضای مجازی، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *