صفحه اصلی / اخبار فناوری / رونمایی هوآوی از تراشه و گوشی ۵G تا ماه ژوئن ۲۰۱۹

رونمایی هوآوی از تراشه و گوشی ۵G تا ماه ژوئن ۲۰۱۹

اگر خبرها را تاکنون دنیال کرده باشید، قطعا می دانید که این روزها در دنیای اینترنت و سرعت اینترنت های همراه زمزمه هایی از اینترنت ۵G به گوشی می رسد که کم کم باید کمپانی های قدرتمند در پرچمداران آینده ی خود از چیپ ست ۵G استفاده نمایند تا در این موج تکنولوژی های جدید پابرجا بمانند. گویا این بار کمپانی هوآوی در همایش آسیایی MWC پیش قدم شده است و فناوری ۵G را در این همایش مطرح نموده است.

قطعا می دانید که هم اکنون در شانگهای چین همایش آسیایی MWC در حال برگزاری است و بسیاری از تولید کنندگان قدرتمند دنیای گوشی‌ های هوشمند در این همایش حضور دارند؛ البته باید بگوییم که در همایش آسیایی MWC هیچ محصولی معرفی نخواهد شد ولی اطلاعیه‌ های بسیار جذابی در خصوص فناوری به دست همگان قرار خواهد گرفت. آخرین خبرهای منتشر شده از این همایش مربوط به کمپانی چینی هوآوی می باشد که گویا قصد دارد تراشه‌ های ۵G اختصاصی خود را در ماه مارس سال جاری و همچنین در سه‌ ماهه‌ ی سوم سال ۲۰۱۹، گوشی های هوشمند دارای این تراشه را به دنیای تکنولوژی معرفی نماید.

مدیر اجرایی این کمپانی در مصاحبه ی خود گفت که با منتشر کردن پروتکل ۳GPP، مسائل مربوط به تاخیر و کسترش اتصال شبکه ی ۵G برطرف خواهد شد و همچنین توسعه‌ ی این شبکه‌ ها و سرویس‌ های آن ها آغاز می گردد. بر اساس گفته‌ های اریک ژو، شبکه‌ ی ۵G سبب رواج یافتن سرویس‌ های استریم ویدئو و سایر سرویس‌ هایی همانند سرویس  سرویس واقعیت افزوده و سرویس واقعیت مجازی خواهد شد.

برای پوشش همه ی تقاضا ها در چنین شبکه‌ هایی، کمپانی هواوی تصمیم دارد روش های تجاری برای شبکه‌های NSA را در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز نماید و این موضوع در حالی است که تمامی پلتفرم‌ های مستقل نظیر پردازنده ی کایرین ۵G در ماه مارس سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی خواهند شد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین بازی PS4 را بشناسید

اگر از جمله افرادی باشید که اخبار بازی های منحصر به فرد کمپانی های بازی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *