صفحه اصلی / اخبار فناوری / انگار باید با اینستاگرامم خدافظی کنیم …!

انگار باید با اینستاگرامم خدافظی کنیم …!

تازه دو ماه از فیلتر شدن تلگرام میگذره که انگار اینستاگرام هم رفته تو دستور کار …! انگار میخوان تنها شبکه ی اجتماعی که کاربرای ایرانی بدون فیلترشکن بهش دسترسی دارن رو هم فیلتر کنن و دست همه رو بذارن تو حنا!!! معوان اول دادستانی کل کشور دیروز اعلام کرد که فیلتر شدتن اینستاگرام توی دستور کارشون قرار گرفته … .

فیلترینگ اینستاگرام

حتما شمام این سوال الان تو ذهنتون پیش اومده که چرا اینستاگرام؟! ما فقط یه شبکه ی اجتماعی آزاد داریم دیگه! اونو چرا میخوان فیلتر کنن؟! بر اساس گفته های معاون اول دادستانی کشور چونکه بعضی از افراد مشهور تو این شبکه اجتماعی به بهونه ی جمع کردن کمک برای افراد بی بضاعت پول از کاربرا جمع می کنن و توی این مدت کلاهبرداری های زیادی شده از این طریق، میخوان موضوع رو بررسی و کنن و خود دادستان کل کشور مدعی العموم شده تو این زمینه … .

حجت‌الاسلام محمد مصدق اعتقاد داره که این موضوع باعث شده تا مردم به امر کمک رسانی به هم نوع بی اعتما شده و گفته :

باید با کاری که انجام میدیم دست این افراد رو کوتاه کنیم و مسئله ی سلب اعتماد رو ریشه کن کنیم.

بر اساس گفته های معاون اول در حال حاضر فیلترینگ اینستاگرام توی دستور کار دادستانی قرار گرفته و جناب خرم آبادی به شخصه پیگیر این موضوع هستن تا ببینیم چه اتفاقی میوفته و تصمیم به چه شکل میشه. بعد از اضافه شدن قابلیت های جدی به اینستاگرام خیلی از افراد میگفتن که فیلتر میشه و از این حرفا ولی به گفته ی رئیس سازمام تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفته که ما چنین برنامه ای رو از اول هم نداشتیم ولی الان خود قوه ی قضاییه هستش که وارد عمل شده … !

اینستاگرامم داره غزل خدافظی رو میخونه انگار 🙁

 

نظرات خودتون رو با زوم تک درمیون بذارید …

 

این مطالب را نیز ببینید!

تعداد کاربران تلگرام به چه میزان کاهش داشته؟!

کاهش تعداد کاربران تلگرام | یکی از اعضای نظارت مجلس در شورای عالی فضای مجازی، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *