صفحه اصلی / اخبار فناوری / تاریخ عرضه گلکسی نوت ۹ جلو افتاد

تاریخ عرضه گلکسی نوت ۹ جلو افتاد

یکی از پرچمداران کمپانی سامسونگ همانطور که می دانید در تاریخ ۱۹ مرداد رونمایی خواهد شد و بسیاری از افراد منتظر رونمایی از گلکسی نوت ۹ هستند ولی در این میان به گفته ی برخی از مسئولین این کمپانی در تایوان به این دلیل که میزان فروش پرچمداران سامسونگ در سال جاری میلادی یعنی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس بسیار کمتر از میزان انتظار این کمپانی بوده است، احتمال گلکسی نوت ۹ را سریع تر از تاریخ اعلام شده عرضه نماید.

همانطور که در ابتدای این مطلب نیز اشاره کردیم تاریخ رسمی رونمایی از این فبلت بسیار جذاب، ۱۹ مرداد می باشد ولی ممکن است برخلاف سال‌ های قبل که در اوایل شهریور ماه گوشی های این سری عرضه می‌ شد، عرضه‌ی نوت ۹ در اواخر مرداد ماه صورت بپذیرد. کمپانی سامسونگ در کشور چین فروش بسیار کمی داشته و همچنان در پشت پیشتازان بازار کشور چین همانند هوآوی، شیائومی، اوپو و ویوو قرار گرفته است. بر اساس گزارشات منتشر شده، بین عرضه کنندگان و فروشندگان کمپانی سامسونگ میزان اعتماد به فروش گلکسی اس ۹ این کمپانی پایین آمده است.

بر اساس آمار منتشر شده از سوی سایت چایناتایمز، در سال ۲۰۱۸ میلادی در کل ۳۰ میلیون گلکسی اس ۹ عرضه شده است که این میزان کمترین مقدار در سری گلکسی اس از سال ۲۰۱۲ میلادی می باشد. کمپانی سامسونگ در کل ۷۸ میلیون گوشی هوشمند در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ عرضه نمود و در سه ماه دوم نیز قرار است ۷۳ میلیون از این گوشی هوشمند عرضه نماید.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

این مطالب را نیز ببینید!

آیا فروش گلکسی نوت ۹ بیشتر از گلکسی نوت ۸ خواهد بود؟

اخیرا کمپانی سامسونگ با معرفی گوشی پرچمدار گلکسی نوت ۹ توانست بسیاری از کاربران را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *